Ana Sayfa Yaşam ‘WEDDING BY THE BOSPHORUS’ Düğün Festivali’ne davetlisiniz

‘WEDDING BY THE BOSPHORUS’ Düğün Festivali’ne davetlisiniz

90
0
Paylaş
'WEDDING BY THE BOSPHORUS' Düğün Festivali'ne davetlisiniz
'WEDDING BY THE BOSPHORUS' Düğün Festivali'ne davetlisiniz

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, 27 – 28 Ocak’ta gerçekleştireceği “WEDDING BY THE BOSPHORUS” Düğün Festivali ile evlilik hazırlığı yapan tüm çiftleri Swissôtel’e eğlence ediyor. Festival, Şimşek Mayruk ve Mehmet Köymen defilesi ve Arzu Süer’in gelinlik sunumu; Rıfat Yüzüak ile gelin makyajı atölyesi, ünlü markaların sunumları, ilham veren düşünceler, stil önerileri, yeni trendler ve konserler gibi ayrıntılı ve eğlenceli bir içerik sunuyor.

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’da, 27 – 28 Ocak tarihleri arasında Swissôtel, Fuji Balo Salonu’nda gerçekleştirilecek “WEDDING BY THE BOSPHORUS” Düğün Festivali, izdivaç hazırlığı yapan çiftler ve ailelerini hatasız bir nikah için gereklilik duyulan ve merak edilenleri öğrenebilecekleri etkinliğe davet ediyor.

Festivalde, bambaşka ve konuşulan nikah organizasyonlarına imza atan sektörün önde gelen markalarının yanı sıra; en zarif ve şık gelinlik modellerini yaratan modacılardan Yıldırım Mayruk’un, abiye koleksiyonu ile Mehmet Köymen’in defilesi ve Arzu Süer’in farklı modeller üzerinden gerçekleştireceği gelinlik sunumu; doğal ve cezbedici makyajların arkasındaki kayda değer isimlerden Rıfat Yüzüak ile doğal ve güzel gelin makyajı önerileri; takdire değer ilk danslar konusunda kısa zamanda harikalar yaratan Depodans ile dans atölyeleri; Vesaire Butik Çiçek Atölyesi ile gelin aksesuarları tasarımı gibi marifetli faaliyetler de yer alıyor. 

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’un özenli misafirperverliğinde düzenlenecek festivalin birincil gününde, otelin deneyimli kadrosu, düğün hazırlık süreci üstüne bir tavır gerçekleştirecek ve karnaval her tarafında nikah planlayan misafirlerine yardım olacak. Hem Swissôtel’in festivale gelen misafirlerine bundan başka hediyesi var. Festival boyunca düğününü Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’da gerçekleştirmeyi onaylayan herkese gelin hamamı, balo salonu duvar kaplaması, after party, düğün günü için beş adet Mercedes transferi ve Van Cleef pırlanta seçeneklerinden birini armağan ediyor. 

“WEDDING BY THE BOSPHORUS” Düğün Festivali, atölyeler, defileler ve konuşmaların yanı sıra; ziyaretçilerin neşe saçan zaman geçirip, canlı müzik performansları izleyebilecekleri şahane bir hafta sonu sunuyor. Festival, 27 Ocak Cumartesi saat 12.00 – 19.00 ve 28 Ocak Pazar saat 10.00 – 19.00 arası tüm ziyaretçilere ücretsizdir.

WEDDING BY THE BOSPHORUS
ETKİNLİK PROGRAMI

CUMARTESİ 

12:30 Düğün Dansı Atölyesi by Ambar Dans
13:30 Düğüne Hazırlık Süreci Paneli
(By Director of Events & Wedding Planner – OTEL LOGOSU)
14:30 Hippimippi ile Nikah Konseptleri
(Çiçek tasarımları, gelin buketleri ve daha fazlası)
15:30 Düğün Dansı Atölyesi by Depo Dans
16:00 MEHMET KÖYMEN Haute Couture Defilesi
17:00 ARZU SÜER 2018 Gelinlik Trendleri
18:00 The Grand Band
 
PAZAR 

11:00 Düğün Dansı Atölyesi by Ambar Dans
12:00 Aksesuar Tasarımı Atölyesi by Vesaire
13:30 Düğüne Hazırlık Süreci Paneli
(By Director of Events & Wedding Planner – OTEL LOGOSU)
15:00 Rıfat Yüzüak Make-Up Atelier
16:00 Nikah Dansı Atölyesi by Ambar Dans
17:00 YILDIRIM MAYRUK Haute Couture Defilesi
18:00 Avantgarde Orkestrası