Ana Sayfa Yaşam Ev ve yaşam ürünleriyle yenilenme zamanı

Ev ve yaşam ürünleriyle yenilenme zamanı

73
0
Paylaş
Ev ve yaşam ürünleriyle yenilenme zamanı
Ev ve yaşam ürünleriyle yenilenme zamanı

Türkiye’nin en büyük mobil ticaret şirketi Trendyol, “Ev & Yaşam” kategorisinde satış trendlerini açıkladı. Buna kadar, 2018 yılı Temmuz ayında Yemek Takımı ve Sofra & Mutfak ile Ev Tekstili öne meydana çıkan alt kategoriler oldu. Işıklandırma Ürünleri ve Halı ise bu kategorilerde en fazla alaka görebilen ürünler arasında yer aldı.

 
Trendyol’un “Ev & Yaşam” kategorisinde 2018’in ilk 7 aylık döneminde geçen yılın benzer dönemine tarafından satışı en fazla artan ürün grubu Ev Gereçleri oldu. Satışları 5 kat çoğalan Ev Gereçlerini, satışları 2 kat artan Halı ve Kilim grubu takip etti. Konut dekorasyon ve Yakma ürünlerinde ise yüzde 134 artma gerçekleşti. Sofra & Mutfak ürünlerinde yüzde 128 oranında yükselme olurken, Banyo ürünlerinde yüzde 117, Ev Tekstili’nde ise yüzde 94 oranında artma yaşandı.
 
Trendyol “Ev & Yaşam” kategorisinde bulunan yüzlerce ürünle müşterilerine şık ve modern dekorasyon seçenekleri sunuyor. Trendyol, evini yenilemek ya da yeniden inşa etmek isteyen müşterilerine ayrı marka ve fiyat seçenekleri ile neşe saçan bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Müşterilerinin evlerini güzelleştirmeye tezgâhtar oluyor.