Ana Sayfa Yaşam Bozcaada Caz Festivali 27-28-29 Temmuz’da

Bozcaada Caz Festivali 27-28-29 Temmuz’da

79
0
Paylaş
Bozcaada Caz Festivali 27-28-29 Temmuz'da
Bozcaada Caz Festivali 27-28-29 Temmuz'da

Geçtiğimiz sene ilki düzenlenen ve biletleri tükenen Bozcaada Caz Festivali bu yıl bitmiş Bozcaada’nın en hoş zamanı olan Temmuz ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Caz festivalleri fikrine dışarıya bir caz festivali deneyimi tasarlayarak yeni bir bakış açısı getiren Bozcaada Caz Festivali bu yıl yeniden festivalcilerin odak noktası olacak.
 
Yaşattığı tecrübe, enerjisi, doğa ve adayla bağı ile herkesi içten etkileyen festival, bu yıl ikinci kere bizi sihir yapmak üzere yola çıkıyor. Festival adanın en hoş koyu olan Ayazma’ya tepeden bir bakış atarak Tarihi Manastır’ın yeşil bahçesinde 27-28-29 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. 

Ayrı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivali; funk, pop, etnik, balkan, füzyon ve bağımsızlık caz gibi türleri içerecek geniş bir programla Kabak & Lin, allaturca music ve Pavli Bozcaada iş birliği ile düzenlenecek.

Kendine Has ve Avek Volkswagen katkılarıyla gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali bünyesine bu yıl müzikle beraber, atölyeler, sosyal projeler, gastronomi projeleri, adanın öbür noktalarında karşınıza çıkacak etkinlikler ve konserler ekleyerek içeriğini genişletecek ve Bozcaada’ya yayılacak. Festivalin detaylı programı ve biletler fazla yakında Bozcada Caz Festivali mecralarında.