Ana Sayfa Yaşam Altın Küre Ödülleri Kırmızı Halı Özel Gösterimi TV’de Yayınlanmayacak

Altın Küre Ödülleri Kırmızı Halı Özel Gösterimi TV’de Yayınlanmayacak

225
0
Paylaş
Altın Küre Ödülleri Kırmızı Halı Özel Gösterimi TV'de Yayınlanmayacak
Altın Küre Ödülleri Kırmızı Halı Özel Gösterimi TV'de Yayınlanmayacak

Her yıl olduğu gibi bu yıl de Golden Globes (Altın Küre Ödülleri) için heyecan dorukta. Altın Küre Ödüllerine sayılı günler kala, en fazla merak edilen şeylerden biri de Kırmızı Halı Geçidi. Peki bu yıl 75. Altın Küre Ödülleri Kırmızı Halı Geçidi nerede yayınlanacak? 

Hollywood Yabancı Basın Birliği (The Hollywood Foreign Press Association – HFPA) kadar bahşedilen ve bu sene 75.’si düzenlenen Altın Küre Ödülleri, 7 Ocak’ı 8 Ocak’a bağlayan gece Beverly Hilton Otel’de sahiplerini bulacak. Facebook’un HFPA ve dick clark productions ile yaptığı işbirliği dahilinde ödül töreni öncesi gerçekleştirilen resmi kırmızı halı gösterimi “The HFPA Presents: Globes Red Carpet Live”, bu sene özel olarak sadece Altın Küre Ödülleri’nin resmi Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak.

Söz konusu işbirliği kapsamında kırmızı halıdan 360 videolar, özel kareler ve sahne arkası içerikler gece her tarafında Altın Küre Ödülleri’nin Facebook sayfası ve resmi Instagram hesabı @GoldenGlobes’dan paylaşılacak.

Sunuculuğunu AJ Gibson, Jeannie Mai, Scott Mantz, Laura Marano ve daha öyle fazla ünlü ismin gerçekleştireceği 75. Altın Küre Ödülleri kırmızı halı Facebook özel gösterimini, 7 Ocak’ı 8 Ocak’a bağlayan gece 02.00’de www.facebook.com/GoldenGlobes adresinden izleyebilirsiniz.