Ana Sayfa Moda H&M'DEN DOĞA DOSTU PLAJ KOLEKSİYONU

H&M'DEN DOĞA DOSTU PLAJ KOLEKSİYONU

27
0
Paylaş

H&M 2018 plaj koleksiyonu ile sahile inerken veya havuz kenarında vakit geçirirken siz de geri dönüştürülmüş polyester ve poliamid ile üretilen şık parçaları giyebilirsiniz. Çarpıcı ürünlerle birleşen sportif ve eğlenceli stiller Mayıs ayı itibariyle seçili mağazalarda ve online satışta olacak.

H&M’in Tasarım Direktörü Pernilla Wohlfahrt, “Bu senenin karşı konulmaz cazibesini ve sportif dokunuşlarını yansıtan plaj koleksiyonunda doğa dostu ürünler kullandığımız için çok mutluyuz. Bu bize, moda ve sürdürülebilirliğin plaj kıyafetlerinde bile nasıl el ele yürüyebileceğini gösteriyor. Ayrıca bize güven ve mutluluk yansıtan Carolyn Murphy and Katherine Howe’un kampanyada rol almalarından çok memnunuz”diyor.

Model Carolyn Murphy, "Bence giydiğim plaj kıyafetlerinin hem geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşup hem de bu kadar stil sahibi ve renkli olması çok etkileyici! Uygun fiyatlarla sürdürülebilir bir moda yaklaşımı tam da bu zamanların ihtiyacı ve H&M gibi global bir şirketin bu harekette tüketicilere liderlik etmesi beni çok mutlu ediyor.” diyor 

Model Katherine Howe ise,“Plaj kıyafetini zaten sevmiştim, ama içerdiği materyaller beni daha da çok heyecanlandırdı çünkü sürdürülebilirlik beni tam kalbimden vuruyor. Dünyada o kadar fazla israf var ki, H&M’in sürdürülebilir şekilde yeni ürünler tasarladığını duyduğumda çok sevindim” diyor 

Conscious plaj kıyafet stilleri, fırfırlı kenar ve yandan derin kesimli tek parça ürünleri, çapraz sırtlı, üst ve altında kesikleri olan iki parçaları ürünleri ve altın daire detaylı  bağlamalı üçgen bikinileri kapsıyor. Canlı renk paleti ise genel olarak sıcak fuşya ve parlak sarı ile beraber siyah ve yeşil tonlarıyla tamamlanan doğaüstü bahçelerden esinlenen çiçek desenleri sunuyor. 

Koleksiyondan görünümler için fotogaleriyi tıklayın. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here