Ana Sayfa Moda Chopard Yeni Yıl Takı Koleksiyonu

Chopard Yeni Yıl Takı Koleksiyonu

178
0
Paylaş
Chopard Yeni Yıl Takı Koleksiyonu
Chopard Yeni Yıl Takı Koleksiyonu

 

Moda dünyasının tasarım konusundaki hızlı ilerlemesi markaları, filmleri, tarihsel öğeleri ve her daim hayatımızda olan çizgi filmleri etkisi altına alıyor. Romanlardan ve filmlerden uyarlama senaryoların yazıldığı ve filmlerde özellikle detayların tasarıma yönelik olduğu çalışmalardan bir diğeri takı tasarımı çalışmasıyla karşımızda.

Takı tasarımında moda dünyasının lider markalarından Chopard, 2012 Noel sezonu için hazırladığı koleksiyonunda Disney dünyasının en değerli çizgi filmlerinden esinleniyor. Prenses koleksiyonu adıyla Harrods mağazalarında yerini alan aksesuar tasarımları, koleksiyonlara eklenesi ihtişamıyla dikkat çekiyor. Pamuk Prenses, Uyuyan Güzel, Belle, Mulan ve Cindirella’dan ilham alan İsveçli saat markası Chopard, çocukların hayal dünyasını yetişkinlere unuturmama çabasında farklı bir koleksiyona imza artıyor.

Yeni yıla yakın tarihlerde Harrods mağazalarında satışa çıkacak olan koleksiyon prenseslerin zevklerini yansıtıyor. Işıltılı kolyeler, bileklikler, küpeler ve yüzükler sizin de ilgi alanınıza giriyor ve kendi masalınızı yazmanıza imkan sağlıyorsa, mutlaka bu koleksiyondan bir parça edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Makalenin Galerisi için Tıklayın.