Ana Sayfa Moda BALO MEVSİMİ BAŞLADI!

BALO MEVSİMİ BAŞLADI!

8
0
Paylaş

Yaz geldi ve artık düğünler, mezuniyet baloları, davetler için hazırlık vakti. Düğünlerin, baloların, davetlerin en şık kadını olmak için doğru kıyafeti seçmek çok önemli. Balo elbiseleri arasında ise seçim yapmak çok zor bir iş. Çok sayıda etkileyici model arasında doğrusunu seçmek, vücudunuzun tipine ve tarzınıza uygun elbiseyi bulmak için mesai harcamak gerekiyor. İşte, bir baloya hazırlanırken kıyafet seçimi için aklınızda tutmanız gerekenler: 

Balolara, düğünlere bütün kadınların özenle hazırlandığını unutmayın. Tüm kadınlar o gece sizin rakibiniz ve sizden daha güzel görünmek için bütün silahlarını kullanacaklar.

Bu büyük rekabet içinde size avantaj kazandıracak olan detay ise bilinçli bir hazırlık yapmak olacaktır.

Vücut tipinizi ve tarzınızı, imajınızı, çevreye vermek istediğini görüntüyü dikkatlice bir analiz edin ve balo kıyafetleri arasında seçim yapmaya başlamadan önce bu analizi dikkate alın. 

Vücut Tipinize Uygun Kıyafeti Seçin

Örneğin kilolarınızdan şikayetçiyseniz, henüz istediğiniz kiloya inemediyseniz, açık renk ve kilolarınızı belli edecek balo elbiseleri tercihiniz olmamalı. Bunun yerine koyu renk balo elbise modelleri arasında seçim yapmalısınız.

Ya da başka bir örnek vermek gerekişe, vücudunun güçlü noktalarını öne çıkaracak elbise seçimi yapabilirsiniz. Örneğin sportif, atletik bir vücudunuz varsa, omuzlarınız yüzücü omuzlarıyla bu etkileyici, güzel, geniş omuzlarınızı neden saklayasınız? Omuzları açık, askılı bir elbise modeli seçebilirsiniz.

Kalçalarınızın büyük olduğunu, vücut tipinizi armut formunda olduğunu düşünüyorsanız, bedeninizin formuna oturan uzun elbise modelleri yerine, dökümlü, kabarık, eteği gösterişli bir elbise seçerek kalçalarınızı saklarken, dikkati vücudunuzun üst bölgesine çekçek aksesuarlar, etkileyici bir saç modeli, gözlerinizi öne çıkarak bir makyaj gibi küçük hilelerle kendinizi çok daha iyi hissedebilir, anı fotoğraflarında sizi o gün rahatsız eden ama kısa süre sonra diyetle yok olacağını düşündüğünüz kalçalarınızın, karnınızın görünmesini engelleyebilirsiniz. 

Forever New Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet elbisesi seçerken, zarif ve şık tasarımlarıyla öne çıkan Forever New Mezuniyet Kıyafetleri koleksiyonlarını da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

İnternet üzerinden sipariş verebileceğiniz kıyafetleri hemen incelemeye başlamak için linke tıklamanız yeterli.

Kendinize inanın, o mezuniyet balosunun yıldızı siz olacaksınız ve balodaki diğer bütün kızlar sizi kıskanacak.

BU BİR REKLAMDIR. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here