Ana Sayfa Magazin POLAROID EYEWEAR İLKBAHAR/YAZ 2018 KOLEKSİYONU TANITILDI

POLAROID EYEWEAR İLKBAHAR/YAZ 2018 KOLEKSİYONU TANITILDI

16
0
Paylaş

İtalya’nın ünlü gözlük markası, polarize lensin mucidi Polaroid Eyewear, Türkiye’de ilk kez Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu ile gerçekleştirdiği marka işbirliğini özel bir gece ile kutladı. Oldukça ses getiren kampanyanın başarısı, Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu’nun ev sahipliğinde Ruby İstanbul’da gerçekleşti.

80 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada pop kültürün sembolü haline gelen Polaroid, İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonunu da davetlilere tanıttı. Oldukça eğlenceli geçen lansman partisine moda ve cemiyet hayatından ünlü simalar katıldı. Safilo Group üst yönetiminin de katılımıyla gerçekleşen davete; Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Ahu Yağtu, Uraz Kaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu, Eda Franci, Özgür Masur, Tuba Peksayar, Günsel Ülkü, Zeynep Tosun, Sercan Badur, Tamer Yılmaz, Seda Akman ve Tugay Mercan gibi ünlü simalar katıldı.

Polaroid Eyewear, yeni modellerinde polarize lenslere aktarılan uzun soluklu bir stil araştırmasının yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Polaroid Eyewear, tüm dünyada çocuk, kadın ve erkek  modellerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor.

Pop ilhamlar barındıran koleksiyonda şaşırtıcı renk ve şekiller arasındaki enerji patlamasına şahitlik ediyoruz. Koleksiyonda florasan renkler, flash lensler ve ikonik piksel ayrıntıları markanın dinamik yapısını gözler önüne seriyor. Retro esintili unisex modeller, vintage görünümleri ileri sararak, aynalı lensleri ile beğeni topluyor. Özgün renk kombinasyonlarıyla zenginleştirilen modellerde farklı materyaller kusursuz bir şekilde bir araya geliyor . 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here