Ana Sayfa Magazin ALEXANDER WANG VE BELLA HADID MAGNUM İÇİN BİR ARAYA GELDİ

ALEXANDER WANG VE BELLA HADID MAGNUM İÇİN BİR ARAYA GELDİ

8
0
Paylaş

Magnum Hazzı Ciddiye Al kapanyasının lansmanı için, Alexander Wang ve Bella Hadid'in rol aldığı bir film hazırlandı. Film, Magnum’un haz deneyimi yaşatma konusundaki tutkusunu sanatsal bir anlatımla sunuyor. "Hazzı Ciddiye Al” söylemini Bella Hadid ve Alexander Wang'ın kişisel hazları üzerinden somutlaştırıyor ve izleyiciye, Magnum'un sunduğu gerçek hazzın peşinden gitme cesaretini veriyor. Kampanyanın lansmanı, 10 Mayıs günü Cannes Uluslararası Film Festivali’nde Magnum Evi’nde yapılacak. Your browser does not support HTML5 video.

Bella Hadid kampanya için;  “Hayattaki zevklerin değerini biliyorum ve modellik yapmanın karmaşık temposu arasında hazzı aramaktan korkmuyorum. Arkadaşım Alexander Wang’le beraber oynadığım bu film bana, tamamen keyif veren bir deneyim yaşattı” dedi.

Alexander Wang’ın yorumu ise; “Magnum ile işbirliğimiz keyif ve hazdan ibaret. Magnum’un yaratılma sürecindeki usta işçiliği göstermek için Bella ile çalışmaktan gurur duydum. Bu kampanyada Magnum ile işbirliği yapmak, insanlara yaşamda hazzın önemini göstermek muhteşem. Cannes'daki büyük buluşmayı heyecanla bekliyorum!” oldu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here