Ana Sayfa İlişkiler & Cinsellik Seks öncesinde ne düşünüyorlar?

Seks öncesinde ne düşünüyorlar?

182
0
Paylaş
Seks öncesinde ne düşünüyorlar?
Seks öncesinde ne düşünüyorlar?

Seks esnasında erkeklerin karmaşık beyni yaşadıkları her şeyi doyasıya hissetme isteğine saplanır. Fakat zihinlerinin diğer yarısı ve bilinçaltları onlara gerçekliği hatırlatan bir mekanizma biçiminde çalışır.

Çoğu erkek eşlerinin mutlu olmasının orgazm tamamen olduğunu düşünür. Ancak bu dürüst değildir. Kadınlar birlikte geçirilen zamanın kalitesine önem verir. Eşlerinin onları öpüşü ve dokunuşu birçok süre gecenin sonundan daha manâlı ve etkilidir.

Erkekler seks sırasında zamanı nasıl uzatacaklarını düşünür durur. Bir taraftan orgazm olma isteği taşırlarken diğer taraftan da mümkün olduğu değin ertelemek isterler çünkü bu eğlencenin sonu demektir. Sınırlarda gezinmek ve o eşikte kalmaya çalışmanın keza onları hem de eşlerini daha fazla mutlu ettiğini düşünürler. Erken boşalma söz konusu olmadığı durumlarda kadınlar süreye erkekler kadar takılmazlar. Onlar için seks esnasında özel hissetmek ve ona söylediğiniz hoş sözcükler çok daha önemlidir.

Erkekler boşalmayı geciktirmek için türlü oyunlara ve düşüncelere başvururlar!

Erkeklerin ilişki sırasında ilginç yüz ifadesi takınmalarının nedeni boşalmayı geciktirmek için akıllarına getirdiklerinden başka bir şey değildir.  Kadınlara kadar daha görsel bir beyne sahip olan erkekler bu niyet uğruna matematik denklemlerini çözmeye çalışabilir, evcil hayvanlarını düşünebilir ve daha birçok usul kullanabilirler. Yüzündeki garip açıklama sorulduğunda ise gerçeği söyleyemedikleri için bir anlığına donup kalırlar. Ama bu düşünce şekli tamamen süreyi uzatmak maksatlı olduğundan birçok bayan farkında olan olmasına rağmen görmezden gelir.