Ana Sayfa İlişkiler & Cinsellik Ex’le seks olmaz!

Ex’le seks olmaz!

133
0
Paylaş
Ex’le seks olmaz!
Ex’le seks olmaz!

Meşhur bir çöpçatanlık sitesinin yaptığı araştırmaya tarafından ilişkisini bitiren kadınların %43’ü yeni birini aradığı süreçte eski sevgiliyle cinsel beraberlik yaşıyor.

Sebebi sorulduğunda ise aşağıdaki cevaplar veriliyor:

1.    Cinsel çekimine karşı koyamadım.
2.    İlişkimizi bitmiş başlamak istedim.
3.    Sarhoştum hatırlamıyorum.
4.    Gece açık havada karşılaştık ve iyi bir us gibi göründü.

Tüm bu bahaneler kuşkusuz şaşılacak yok. Ama bahanesi ne olursa olsun bu nesil ilişkilerin öyle de iyi sonuçlanmadığı aşikar.

İşte eski defterleri tekrar açmaktan sizi alıkoyacak öneriler:

Eski sevgilinizle mutlu olsaydınız ilişkiniz bitmezdi. Dışarı çıkın ve size yerinde başka insanlarla tanışmaya çalışın.

Alışveriş merkezleri ve alımlılık merkezleri muhakkak işe yarıyor. Düzenli maniküre gidin, kendinize yeni kıyafetler alın ve özgürlüğün tadını çıkarın.

Arkadaşlarınızla süre geçirin. Aşkın ne zaman geleceği muhakkak değildir. Bakarsınız bir kız partisinde beyaz atlı prensiniz karşınıza çıkabilir.

Eski sevgilinizden niçin ayrıldığınızı size hatırlatacak bir liste hazırlayın. Süre geçtikçe kötü anıların unutulduğu ve yalnızca iyilerin hatırlandığı doğrudur. Her ayrılıktan daha sonra “Niçin ona geri dönmemeliyim?” listesi yapın.

Hiç biri işe yaramazsa annenize konuyla ilgili danışın ve iyi düşünün. Belli karar vermeden mesaj atmayın veya aramayın. Kalbinizin kırık olduğu dönemde bütün teknolojik aletlerden uzak durmaya çalışın. Gecenin bir yarısı onu seslenmek için telefonu elinize alırsanız hemencecik yakın bir arkadaşınızı arayıp hevesinizin geçmesini bekleyin.