Ana Sayfa İlişkiler & Cinsellik Erkekler seks sırasında ne düşünür?

Erkekler seks sırasında ne düşünür?

70
0
Paylaş
Erkekler seks sırasında ne düşünür?
Erkekler seks sırasında ne düşünür?

Erkekler seks öncesinde birçok şey düşünür. çoğunlukla düşünceleri gecenin sonunu sekse nasıl getirebilecekleri, ne yerseler performanslarının artacağı ve partnerlerini nasıl etkileyebilecekleri yönündedir. 

Seks esnasında erkeklerin karmaşık beyni yaşadıkları her şeyi doyasıya kestirme isteğine saplanır. Oysa zihinlerinin öteki yarısı ve bilinçaltları onlara gerçekliği andıran bir mekanizma biçiminde çalışır.

Çoğu erkek eşlerinin mutlu olmasının orgazm sayesinde olduğunu düşünür. Ancak bu dürüst değildir. Kadınlar birlikte geçirilen zamanın kalitesine yük verir. Eşlerinin onları öpüşü ve dokunuşu çoğu süre gecenin sonundan daha önemli ve etkilidir.

Erkekler seks esnasında zamanı nasıl uzatacaklarını düşünür durur. Bir taraftan orgazm olma ricası taşırlarken dahası da mümkün olduğu değin tecil etmek isterler çünkü bu eğlencenin sonu demektir. Sınırlarda gezinmek ve o eşikte kalmaya çalışmanın keza onları hem de eşlerini daha mutlu ettiğini düşünürler. Erken boşalma söz konusu olmadığı durumlarda kadınlar süreye erkekler değin takılmazlar. Onlar için seks sırasında özel hissetmek ve ona söylediğiniz hoş sözcükler fazla daha önemlidir.

Erkekler boşalmayı geciktirmek için türlü oyunlara ve düşüncelere başvururlar.Erkeklerin ilişki esnasında garip yüz ifadesi takınmalarının nedeni boşalmayı geciktirmek için akıllarına getirdiklerinden başka bir şey değildir.  Kadınlara tarafından daha görsel bir beyne sahip olan erkekler bu kasıt uğruna matematik denklemlerini çözmeye çalışabilir, evcil hayvanlarını düşünebilir ve daha birçok usul kullanabilirler.

Yüzündeki ilginç açıklama sorulduğunda ise gerçeği söyleyemedikleri için bir anlığına donup kalırlar. Oysa bu us şekli tamamen süreyi uzatmak maksatlı olduğundan birçok kadın farkında olan olmasına karşın görmezden kazanç.