Ana Sayfa İlişkiler & Cinsellik Daha hızlı ve uzun süren orgazm yaşamak mümkün

Daha hızlı ve uzun süren orgazm yaşamak mümkün

109
0
Paylaş
Daha hızlı ve uzun süren orgazm yaşamak mümkün
Daha hızlı ve uzun süren orgazm yaşamak mümkün

Genital Güzelleştirme Tekniği ile uluslararası Altın Bistüri ödülünü bölge Estetik International sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur, tekniğin içinde yer alan Erojen Alan Enjeksiyonu ile orgazmı kolaylaştıran bir dilekçe yapıyor. 

Genital Güzelleştirme, tıpkı yüz bölgesi gibi, vajina bölgesinin de genç kalmayı adalet ettiği düşüncesiyle geliştirilmiş bir başvuru formu. Tekniğin içinde kadınların olası bütün vajinal sorunları gideriliyor. Bunun içerisinde çözümlenenler ise; sarkan ve formunu kaybetmiş iç ve dış dudak bölgesi, genişlemiş vajina, klitorisi kapatan Venüs tümseği, pigmentasyon sorunu, idrar kaçırma ve erojen bölge enjeksiyonu olan G-Shot uygulaması var. Op. Dr. Bülent Cihantimur orgazmın kalitesini çoğaltmak veya orgazm olamayan kadınlar için yapılan Erojen Alan enjeksiyonu ve diğer uygulamalar hakkında bilgiler verdi: 

G-Shot, Erojen Alan Enjeksiyonu

“Cinsellik daha doğrusu iki taraflı yaşanan cinsel memnun etme, ilişkilerin temelini oluşturuyor ve çiftleri birbirlerine bağlıyor. Ülkemizde orgazm olamayan bayanların sayısını maalesef bilemiyoruz çünkü bu bir tabu halinde. Oysa kliniklerimize gelerek konu hakkında bilgiler bölge kadın hastalarımızın tamamında orgazm konusunda sorunlar yaşadıklarını gözlemliyoruz. Kadınlar 2 şekilde orgazm oluyorlar. Birincisi klitoris bölgesinin, ikincisi ise G noktası adı bahşedilen vajina girişinden 2-3 cm içeride, ön duvardaki alanın uyarılması neticesinde oluyor.

G noktasına yaptığımız hastanın kendi yöresel yağından alınıp kök hücreden zenginleştirdiğimiz yağ enjeksiyonu, bu alanın belirgin hale gelmesine ve bundan başka sürtünmeyle kolay, uzun ve fazla daha tatminkar bir orgazmın yaşanmasına vesile oluyor. Bu uygulamayı doğum yapmamış bayanlarda yaptırabilir. Ayrıca doğumla birlikte genişlemiş vajina duvarına yaptığımız form kazandırma işlemi de yine ayrıca erkeğin, keza de kadının cinsel açıdan hoşnutluk olmasını kolaylaştırıyor.“

Venüs Tümseği ve Klitoris

“ Venüs tümseği öteki adıyla Mons Pubis, sezaryen dikişiyle klitoris arasında kalan kıllı alandır. Bu alan bazı hastalarımızda yoğun bir yağlanma sorunu yaşıyor. Sadece cinsel hayat için değil, bu alandaki yağ fazlalığı görüntü olarak, bikini, mayo gibi plaj kostümlerinde de hastalarımızı rahatsız ediyor. Hem buradaki yağlanma klitorisin kapanarak, rahatça uyarılamamasına ve orgazmın yaşanmamasına sebep oluyor.

Yağ fazlalığı, liposculpute uygulamasıyla çekilerek, bütün sorunların önüne geçiliyor. Buna ilave olarak klitorisin çevresinde fazlalık cilt varsa, o da alınıyor, bölge açıkta kalınca uyarılması ve dolayısıyla orgazm olabilme kolaylığı sağlanmış oluyor. Bütün bu saydığım uygulamalar son derece basit ve pratik bir şekilde yapılıyor, kök hücrenin vermiş olduğu iyileştirme etkisiyle, kısa sürece iyileşme kaydediliyor.”