Ana Sayfa İlişkiler & Cinsellik Cinsel Beyin Hipnoz ve Vajinismus

Cinsel Beyin Hipnoz ve Vajinismus

101
0
Paylaş
Cinsel Beyin Hipnoz ve Vajinismus
Cinsel Beyin Hipnoz ve Vajinismus

KADINDA CİNSEL BEYİN HAZ VE HİPNOZ
Hipnoz ve Artırılmış Cinsel Doyum ESR

İnsan Yaşamında Cinsel Hazlar niye bu değin kayda değer?
Nefes almadan yaşayamazsınız, aldığınız nefesi vermeden de yaşayamazsınız. Cinsel Hazlar, bir insanın yaşamla bağını, üretkenliğini arttırır. Cinsel Doyum Eksikliği ise, depresyona, takıntılı düşüncelere verimsizliğe ve aylaklık hissine yol açar.

Düşünceler Duygulara,
Duygular Davranışlara dönüşür.

Orgazmın Yaşanmasına Mani olan:
Bedeniniz Değildir.
Sevişmeyi Bilmemek Değildir.

Cinsel Hazzı Engelleyen:
Cinsel Yaşama Ait Düşünceleriniz,
Cinselliği Yaşarken hissettikleriniz
Tıpkı dans etmek veya bir enstrüman aşırmak gibi,
Akort edilmesi gereken davranışlarınızdır…

Hipnoterapi ile entegre edilmiş Cinsel Terapi, cinsel yaşamdan zevk almanızın dinç ve kendiyle barışık, üretken ve eşinizle aile bağlarınızın fazla daha sağlam olduğu ilişkiler yaşamanızın yolunu açabilir.

Orgazmın önünde en sık karşılaşılan engellerden birisi Ağrı yaşamak ve/ya da Ağrı Yaşama Beklentisidir. Hem ne hissedip deneyimleyeceğini bilmemektir. Hipnoz aşağıda yapılan beyin görüntüleme çalışmaları ve Sancı Kontrolünde keza Periferik hem de Spinal düzeyde etkinliği bilimsel kaynaklarla da desteklenmektedir.( potter kaynak gösterilebilir burada) Diğer yandan hipnotik telkinle bazı hormonların salınımı da muhtemel ışık halkası gelmektedir.

Kadın Orgazmı üstüne fazla uzun senelerdir incelemeler yapılmaktadır. Kadının orgazm olması, fertiliteyle bugüne dek tespit edilen bir bağlantıya sahip değildir. O halde , insan organizmasının yalnızca üremek yok, psikolojik olarak da hazza ulaşmasının , insan üzerinde bugün deha tamamiyle dile getirilmemiş çok önemli artı etkileri vardır.

Orgazmın olağan yolakları:
1.Pudendal Asap-Klitoris ve U Noktası
2.Pelvik  Sinir-G,A ve O Noktaları
3. Hipogastrik Sinir: Serviks
4.Vagal Sinir:Parasempatik Sistem,10.Kafa Çifti
5.Intercostal Asap ve Oksitosin Uyarımı
6.Direkt Oksitosin Yolağı: Hipotalamustan Nörotransmitter olarak ve Hipofiz üzerinden nörohormon olarak oksitosin salınımı
7. Beyin “İmajinasyon” ve Değiştirilmiş Bilinç Hali(FBH)

Cinsel Beyin: Orgazm zihinde başlar zihinde biter, beden yalnızca bir araçtır.
Orgazmı yaratıcı yedi yolaktan en önemlisi Zihindir.

Cinsel Beyninizi geliştirmenin yolları ve Ayrı Bilinç Hallerini oluşturmanın anahtarı Hipnoorgazm ve Hipnomeditasyon çalışmaları ile mümkündür.

Fantezi Süreci: Her şey ile bir ve tüm olduğunu kavrama ve ruhsal manzara yaşantısıdır..

Hipnozun (FBH) Orgazma katkısı: Bilinç, şu lahza düşündüklerimiz (yani takriben her 10-15 sn de bir değişen ortalama 7 birimlik bilgileri muhafaza edebilen) kısıtlı bir farkındalık iken, Bilinçdışı zengin bir coğrafyadır.

Geçmiş, Şimdi ve Geleceğiniz Bilinçdışında entegre olur. Bilinçdışı kendine has özel bir şifreleme metodu kullanır ve milyonlarca bilginin, resmin, anının, hayallerin hemen hemen bir orkestra gibi aynı anda ve birbiriyle etkileşime girerek çalıştığı bir konser salonunu andırır.

Hipnoz ile, enstrümanların ayar edildiğini, aynı melodinin çalınmasını, ezgi bütünlüğünü sağlamaktır. Hipnoz altında yapılan beyin görüntüleme çalışmaları ve Ağrı Kontrolünde hem Periferik hem de Spinal düzeyde etkinliği bilimsel kaynaklarla da desteklenmektedir.( potter kaynak gösterilebilir burada) Öteki yanlamasına hipnotik önerme ve imajinasyonla bazı hormonların salınımı da olası hale gelmektedir. Kadının uyarılma ve verdiği fizyolojik cevap süresi uzamış olur.(ESR) Erkeklerin aksine, belden aşağısı felç olan kadınlarda vagal ,beyin sinirve yolakları sağlam olması halinde orgazm yaşanabilir. Bu da beyin orgazmını ve hipnozu destekler.

BDT ye Hipnoz Terapisi eklendiğinde: Geleneksel Cinsel Terapilerde uzunca süredir, cinsel işlev bozuklukları üzerinde çalışılmaktadır. Bugün sahip olduğumuz artı psikoloji bakış açısıyla, sadece cinsel işlev bozuklukları değil; sahip olunan en temel fizyolojik ve psikolojik  ihtiyaçlardan ikisine de karşılık gelen orgazmın , sadece hiç orgazma ulaşamayanlar için değil, orgazmı arttırılmış seviyede yaşamayı, süresini uzatmayı talep eden kadınlara da karşın olarak metamorfoz sağlayabilmenin , bilişsel davranışçı terapi ekolü dışında, Cinsel Beyni eğitmek, Hipnoz ve Metaforlar yoluyla da desteklenmesini sağlamak mümkündür.

Ney&Mu

 www.drulusoy.com