Ana Sayfa Güzellik & Bakım Yenilenin ve onu kendinize yeniden aşık edin

Yenilenin ve onu kendinize yeniden aşık edin

147
0
Paylaş
Yenilenin ve onu kendinize yeniden aşık edin
Yenilenin ve onu kendinize yeniden aşık edin

Superplast Estetik Merkezi’nden Estetik Plastik ve Rekonsrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Ali Duman,  yenilenmenin kadınları  hem ruhen, hem de görsel olarak güzelleştirdiğinin altını çizerek,  özellikle küçük lazer dokunuşlarıyla  hastanın beklediğinin ötesinde sonuçlar elde edilebileceğini vurguluyor.

Tepeden tırnağa yenilenmek ve sevgilinizin karşısına büyüleyici bir şekilde çıkmak için ufak  bir müdahaleyle büyük fark yaratacak etkili uygulamalar  teknolojiyle beraber artık mümkün. Superplast Estetik Merkezi’nden Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı  Op.Dr. Ali Duman, en  etkili uygulamaların başında Lazer Biyositümülasyon, yani lazer destekli kök hücre tedavisinin geldiğini belirterek, bunun yanı sıra Ultrasonik yüz gençleştirme ve botokslifting işlemini de çok talep gören uygulamalar arasında sayılabileceğini  söylüyor.

Cerrahi operasyondan çekinenlere çözüm yolları

Op.Dr. Ali Duman ameliyatsız uygulamaların hastanın şikayetine göre değişiklik gösterdiğini ifade ederek şunları  anlatıyor;” Yüz sarkmaları için lifting, kırışıklıklar için lazer destekli kök hücre tedavisi, gıdı veya karın gibi yağ depolarından kurtulmak için lazer ya da ultrasonik lipoliz, ultrashape, soğuk lipoliz gibi yöntemler kullanılabilir.    Dış görünümün çok önemli olduğu günümüzde ufacık bir yara izi çoğu zaman insan psikolojisini olumsuz etkileyebiliyor. Çeşitli sebeplerle cildimizde meydana gelen yaraların izlerini yok etmede  hala alternatif bir sistem bulunmadığı için  ileri lazer tedavileri ile kök hücre kombinasyonu uygulanmaktadır.