Ana Sayfa Güzellik & Bakım E-ticaret sitesi olan ilk güzellik salonu!

E-ticaret sitesi olan ilk güzellik salonu!

119
0
Paylaş
E-ticaret sitesi olan ilk güzellik salonu!
E-ticaret sitesi olan ilk güzellik salonu!

www.etisguzellikfirsatim.com sitesi dünyada ve Türkiye’de online güzellik fırsatı sunan ilk ve tek site olarak hizmet veriyor. Günümüzde e-ticaret siteleri gittikçe yaygınlaşıyor. Her yaştan bay-bayan kullanıcılar aradığı hizmetleri internetten satın almayı tercih ediyor. “Güzelliğinize fırsat verin!” sloganıyla site içersinde saç, makyaj, bakım, gelin paketleri ve güzellik hizmetleri, cilt bakımı, vücut bakımları, masaj, kalıcı kaş gibi birçok hizmetlerin fırsatlı fiyatları ile satışa sunuluyor. Çok popüler olan fırsat sitelerine göre en büyük avantajı online satış sitesinden yakaladığınız fırsatın hizmetini tek marka altından ve bildiğiniz bir merkezde alabilmeniz. Firma, Bağdat Caddesi Eti’s de hizmetinizi profesyonel bir ekip ile gerçekleştiriyor.

Eti’s in sahibi, işletmecisi aynı zamanda ilk Kuafor-güzellik e-ticaret sitesi sahibi ünlü ve ödüllü makyaj sanatçısı Aslı Ayfer Tirtom. Eti’s  frencasing  ile Türkiye’nin  her ilinde açılacak ve tek bir site üzerinden online satış yapılarak hizmet satın alan bay ve bayanların istedikleri her Eti’s de uygulama yaptırabilecek. Frencasing için 2 alternatif bulunuyor. Türkiye’nin her ilinde var olan Kuafor ve güzellik salonları
revizyonu yada sıfırdan yeni Kuafor-güzellik salonu oluşumu.

Frencasing ağı oluştuğunda Internet sitelerinden online alışverişi tercih eden bay-bayan  kullanıcılar www.etisguzellikfirsatim.com sitesinden alışverişini tamamlayıp tercih ettikleri Eti’s de uygulamalarını yaptırabilecekler. Şu anda Eti’s Bağdat Caddesinde hizmet veriyor.