Ana Sayfa Aile Bu erkeklerle evlenmeyin

Bu erkeklerle evlenmeyin

153
0
Paylaş
Bu erkeklerle evlenmeyin
Bu erkeklerle evlenmeyin

Izdivaç, önemli bir müessese olduğu için bu işin altından kalkmak herkesin harcı değildir. Ilk Önce vefalı, halden anlayan ve fedakâr olmanız gerekir. Bütün bunları göz önünde bulundurduktan sonra, seçtiğiniz erkeğin karakteri konusunda da tedbirli olmalısınız. Evlendikten daha sonra problem yaşamak istemiyorsanız bir takım erkek tiplerinden uzakta durmanızda üstünlük vardır.

Annesiz yapamayanlar

Tabii fakat herkesin annesi kendi için epeyce önemlidir. Hatta evlendikten sonradan kayınvalidenize sevgili ve saygılı olursanız evliliğiniz süresince problem yaşamayacağınıza garanti verebiliriz. Oysa bazı erkekler vardır ama annelerini hayatları boyunca birinci sırada tutarlar. Özellikle evlendikten daha sonra bu koşul değişmiyorsa evliliğiniz esnasında problem yaşayabilirsiniz. Eşiniz, siz haklı olsanız bile annesine takviye olacağı için evinizin içinde sürekli rahatsızlık yaratacaktır. Bazı durumlarda anneler haklı olsa bile eşlerinin yanında olan erkekler durumu yöneticilik ederek sorunun çözülmesine yardım edebilirler.

Çocuk ruhlu olanlar

Çocuk ruhlu erkeklerle ilişki başında oldukça eğlenebilirsiniz lakin iş evliliğe gelince bu tiperkekler sorumsuzdurlar ve bütçe konusunda savruk davranırlar. Ev geçindirmek, bir evi idare etmek gibi konuların birinci planında da bütçe gelmektedir.

Kıskanç olanlar

Kıskanç erkeklerle evlilik, epeyce şiddet bir dönem olacaktır. Attığınız her adımda size sorular soran bir insanla hayat geçirmeniz bir vakit sonra çok zorlama gelecektir. bu nedenle evlilik kararı alırken karşınızdaki erkeğin kıskançlık seviyesini göz önünde bulundurmalısınız.

Çapkın olanlar

Çapkın bir erkekle beraberseniz ve izdivaç düşünüyorsanız hayatınız baştan başa içinizde bir değişkenlik oluşacak ve güven eksikliği yaşayacaksınız. 

Güç eğilimli olanlar

Sadece somut baskı olarak düşünmeyin. Psikolojik güç uygulayan erkeklerde mevcut. Örnek tahsis etmek gerekirse aralıksız bağıran bir erkek size psikolojik zor uygulamaktadır. Zorlama eğilimi olan erkeklerden uzakta durmalısınız.

Diğer erkek tipleri

Uzak durulması gereken öteki erkek tipleriyse; işkolik, pimpirikli, umursamaz ve bağımlı erkekler olarak sıralanmaktadır.